25 NIEDZIELA ZWYKŁA 20.09.2020.

1. Dziś trzecia niedziela miesiąca, ofiary przeznaczone są na naszą parafię, szczególnie na zapłacenie ostatniej raty za fotowoltaikę. Wszystkim ofiarodawcom mówimy Bóg zapłać.

2. Kalendarz liturgiczny: jutro święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty. We wtorek wspomnienie św. Rity, patronki w sprawach trudnych. Na zakończenie mszy św. odmówimy litanię do św. Rity. Prosimy o przyniesienie róż. W środę wspomnienie św. o. Pio, zakonnika. Wieczorem zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy i msze św. zbiorową.

3. Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Wąskiej, Kowalskiej i Jasnej za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą uroczystość. Państwu młodym dziękujemy za kwiaty do naszego kościoła. O przygotowanie naszej świątyni na przyszłą niedzielę prosimy parafian z ul.: Źródlanej, Kom. Ed. Narodowej i Rolnej.

4. Dziękujemy za pomoc przy naszym kościele Panom: Edwardowi Stępień, Piotrowi Zegarek i Tadeuszowi Mikłasowi. Zapraszamy chętnych do pomocy we wtorek o godz. 8.30.

5.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, szczególne Gościa Niedzielnego.

6. Jutro na wieczorną msze św. o godz. 18 zapraszamy uczniów klasy 8, którzy pragną rozpocząć kolejny rok przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli: śp. Otylia Fudała, śp. Bogusław Mardyła, śp. Bogusław Brandys. W ich int. Wieczne odpoczywanie…