XX NIEDZIELA ZWYKLA 18.08.2019

Pn. 19.08 – wsp. św. Jana Eudesa prezbitera

Wt. 20.08 - wsp. św. Bernarda opata dr. Kościoła

Śr. 21.08 - wsp. św. Piusa X, papieża / Nowenna do MB Nieustającej Pomocy /

Czw.22.08 – wsp. Najśw. Maryi Panny Królowej/Litania do św. Rity 22 prosimy o róże/

Pt. 23.08 – wsp. św. Róży z Limy dziewicy

Sb. 24.08 – Święto św. Bartłomieja Apostoła

Dzisiaj III Niedziela miesiąca – Bóg zapłać za tacę na potrzeby parafii i naszego kościoła wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za ofiary. Modlimy się dzisiaj o 9.30 za rolników, ogrodników, Koło Gospodyń Wiejskich na Mszy św. DOŻYNKOWEJ.

Bóg zapłać mieszkańcom ulicy Kasprzaka do nr 30 za posprzątanie kościoła i kwiaty, a na sobotę zapraszamy mieszkańców z ul. Kasprzaka z pozostałych numerów.

Serdeczne podziękowania dla panów: Andrzeja Mamicy, Tadeusza Mikłas za pomoc przy kościele i dla pań, które dbają o kwiaty - Barbarze i Fryderyce i tym, które dbają o otoczenie naszego kościoła. We wtorek zapraszamy na 8.30.

Przez wakacje msze święte w naszym kościele są rano o godz.7.00 poza poniedziałkiem, środą i piątkiem / o 18 /. Kancelaria parafialna czynna jest po mszach świętych oprócz sobót i niedziel.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i do uczestnictwa we mszy świętej również w tygodniu. W zakrystii są do nabycia książki o kościołach naszych okolic /dekanatów pobliskich/ w cenie 80 złotych.

Wszystkim parafianom solenizantom, sympatykom i gościom życzymy wielu łask Bożych i opieki świętych patronów.